Kulisy pracy Scrum Mastera​

Live Q&A z Kasią Skowrońską (Ziembą) urodzoną facylitatorką i Scrum Masterem oraz Małgosią Cichecką pełniącą rolę dziekanki w Szkole.

Data:05.02.2021

Godzina:16.00 - 17.00

O czym będziemy rozmawiali?

Tak naprawdę to będziemy odpowiadać na Wasze pytania. W końcu to live Q&A. Kasia  ma ogromną bazą narzędzi i wiedzy.  Kto inny podpowie Wam jak wejść na ścieżkę Scrum Mastera jak nie osoba, która pełni tę rolę od 7 lat?  Wspierać ją będzie w kwestiach dotyczących Szkoły niezastąpiona dziekanka.

Najważniejsze korzyści z live`a

Dowiesz się:

  • jak rozpocząć swoją przygodę ze zwinnością?
  • co może Cię czekać po drodze?
  • na co zwracać uwagę wybierając ścieżkę rozwoju?

Podpowiemy:

  • jakimi wartościami kieruje się SM z krwi i kości?
  • dlaczego to szkolenia są ważne, a nie same certyfikaty?

Usłyszysz:

  • ciekawe scrummasterskie historie,
  • dlaczego Kasia poza pełnieniem roli Scrum Mastera jest też trenerem Scrum.org?

Prowadzący

ziemba

Kasia
Skowrońska

Scrum Master i konsultant oraz trenerka Scrum.org

Vestibulum facilisis, purus nec pulvinar iaculis, ligula mi congue nunc, vitae euismod ligula urna in dolor. Nam eget dui. Donec mi odio, faucibus at, scelerisque quis, convallis in, nisi. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Praesent metus tellus, elementum eu, semper a, adipiscing nec, purus. Donec mi odio, faucibus at, scelerisque quis, convallis in, nisi.  Nulla neque dolor, sagittis eget, iaculis quis.

małgolek czarno biały

Małgorzata
Cichecka - Dziekanka

Dziekanka

Proin sapien ipsum, porta a, auctor quis, euismod ut, mi. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Sed in libero ut nibh placerat accumsan. Vivamus laoreet. Fusce fermentum. Maecenas vestibulum mollis diam. Nulla neque dolor, sagittis eget, iaculis quis, molestie non, velit. Suspendisse potenti. Vivamus quis mi. Donec mi odio, faucibus at, scelerisque quis, convallis in, nisi.

ziemba

Kasia Skowrońska

Konsultant wspierający organizację w drodze do zwinności. Współtwórca warsztatu Facylitacja w zwinności. Współprowadząca Szkołę Facylitacji Pathways, a także jedna z 16 osób z tytułem Professional Scrum Trainer w Polsce, nadanym przez Scrum.org, który umożliwia jej prowadzenie szkoleń akredytowanych Scrum.org takich jak PSF (APS), PSM I, PSM II.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując i prowadząc szkolenia dla największych firm z branży produkcyjnej, tłumaczeniowej, telekomunikacyjnej, lotniczej, e-commerce oraz bankowej, między innymi dla: Sabre, Motorola Solutions, BPSC, Philip Morris International, Santander Bank Polska (dawniej BZWBK), PKO Bank Polski. Dzięki znajomości procesu grupowego, z różnych perspektyw, łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej.

Swoją wiedzą dzieli się na konferencjach takich, jak Agile By Example, Scrum Days, a także na wydarzeniach lokalnych społeczności takich, jak Ladies that UX, ALE Kraków, Agile 4U.

małgolek czarno biały

Małgorzata Cichecka - Dziekanka

Zagorzała rewolucjonistka, która na co dzień udowadnia, że aby zostać dziekanem, liczy się coś więcej niż tytuł magistra. Małgorzacie nie jest on potrzebny, aby prawdziwie być kulturoznawczynią, spełniać marzenia, kochać zwierzęta (zwłaszcza psy) i pyszną kawę.
Uwielbia wiedzieć wszystko i poszukiwać informacji – gdyby miała drugię imię, pewnie byłaby to Wikipedia. Ma wiele osobowości, ale ich wspólnym mianownikiem jest ciekawość, empatia i wsłuchiwanie się w potrzeby drugiej istoty. Lubi feminatywy oraz urlopy, dlatego w roli dziekanki czuje się doskonale.

Dołącz do Nas!

Kierując się jednym z trzech filarów Scruma, transparencją,  odpowiemy na każde Wasze pytanie. 

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.