Magdalena Walczak

Trenerka, agile coach, Design Thinking Facilitator, psycholog

Od 2012 roku związana ze szkoleniami. W ostatnich 7 latach pracowała jako Agile & Company Coach i Scrum Master. Od 2018 jest również trenerem Management 3.0.

W swojej codziennej pracy skupia się na pomaganiu zwinnym zespołom w dostarczaniu imponujących produktów i ulepszaniu procesów, łącząc różne narzędzia z zakresu Agile, ale nade wszystkim Psychologii, oraz podejścia Design Thinking, User Experience i Service Design. Aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę, uczyła się programować, testować i rozwija się w obszarze Design Management.

Magda uwielbia dzielić się swoją wiedzą i ciągle poszukuje nowych inspiracji – tych zarówno zawodowych jak i życiowych. W wolnych chwilach surfuje i biega.

Projekt bez tytułu

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.