Beata Nowakowska

Scrum Master, programistka oraz trenerka Scrum.org

Beata ma 8 lat doświadczenia w zwinności, jako Scrum Master, programistka oraz ponad 6 lat jako trenerka Scrum.org

Zna od podszewki świat tworzenia oprogramowania. Pracowała w banku, korporacji, software house. Tworzyła oprogramowanie w ramach zamówień publicznych, szeroko dostępną aplikację webową oraz wspierała tworzenie produktów. Potrafi porównać to, co działa z tym, co kompletnie się nie sprawdza. A jakby tej wiedzy było mało, zebrała doświadczenia innych jako członek Scrum.org oraz trenerka. Szkoląc się z coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej, nauczyła się dzielić się wiedzą i wspierać efektywne tworzenie oprogramowania w każdych warunkach.

Czemu zmieniła ścieżkę kariery? Dostrzegła, że dobrze wprowadzony Scrum zmienia mało efektywne zespoły w bardzo wydajne i postanowiła poświęcić kolejne lata na nauczenie się, jak umiejętnie dzielić się tą wiedzą z innymi. Skończyła szkołę trenerską, coaching i wprowadziła scruma w wielu organizacjach: w bankach, software housach, zamówieniach publicznych.

Projekt bez tytułu (2)

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.