Jaga Biernacka-Urban

Scrum Master i agile coach

Jaga jest 11 lat związana ze zwinnością, jako Scrum Master i agile coach. Nie przyjmuje rozwiązań na wiarę, lubi wiedzieć co, jak i dlaczego działa.

Z branżą IT związana od początku kariery zawodowej. Była administratorem systemów linuksowych, a potem rozpoczęła przygodę z Agile w zespole deweloperskim stosującym Scruma. Pracowała też w zespole utrzymania systemów, który wdrażał kanbana. Potem już wsiąkła na całego w agile’a i pracowała, jako Scrum Master w różnych firmach, m.in. w PayU (grupa Allegro) i PZU. Rozpoczęła też badania naukowe dotyczące motywacji w zwinnych zespołach. Ich wyniki publikuje na blogu scientificagile.com.

Nie masz czasu, żeby samemu zdobyć wiedzę, jak efektywnie robić dobry soft? Poda Ci kilka sprawdzonych rozwiązań, bo jako agile coach nie opiera się na przypuszczeniach, ale na twardych badaniach. Wierzy, że dzięki zastosowaniu zwinnych metod, można mieć zadowolony zarząd, szczęśliwego klienta i zaangażowanych pracowników, którzy lubią to, co robią.

A poza tym, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem sprawia jej ogromną przyjemność.

Scrum master z zamiłowania, bo najbardziej lubi pracować z zespołami deweloperskimi. Naukowiec z ciekawości, bo chce wiedzieć więcej, a że nie zawsze wiadomo, to pozostaje robić badania. Popularyzator z przekonania, bo lubi dzielić się wiedzą (głównie na blogu www.scientificagile.com). Poza tym psycholog z technicznym i biznesowym backgroundem.

jaga czarno biała

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.