Paweł Kmiotek

Programista, Scrum Master oraz trener Scrum.org

Paweł jest 11 lat związany ze zwinnością, jako programista, Scrum Master oraz ponad 4 lata jako trener Scrum.org.

Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w pracy zwinnej oraz z wykorzystaniem scruma. Ma bogate doświadczenie w pracy z międzynarodowymi korporacjami, gdzie pełnił różne role, takie jak programista, Scrum Master, Agile Coach, kierownik działu zapewniania jakości. Poza doświadczeniem ma solidną wiedzę techniczną. Zdobył podwójny tytuł doktora w dziedzinie informatyki i spędził ponad 25 lat na tworzeniu oprogramowania. Rzecznik kunsztu oprogramowania, czystego kodu i profesjonalizmu. Jego umiejętności miękkie pozwalają mu budować ścisłą więź oraz zaufanie z zespołami i osobami, z którymi pracuje, bez względu na rolę i staż. Jego dar obserwacji, aktywnego słuchania i rzetelnego wyrażania opinii pozwala innym rozwijać się w atmosferze współpracy.  

Pawel_Kmiotek BW

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.