Radek Orszewski

Scrum Master i agile coach oraz trener Kanban University

Radek jest 11 lat związany ze zwinnością, jako Scrum Master i agile coach oraz 2 lat jako trener Kanban University

Akredytowany trener metody kanban z ponad 15-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w produktach i usługach cyfrowych, ale również we wdrażaniu zwinności do marketingu, designu, lokalizacji w Niemczech, Polsce, a także wspierający zespoły w innych krajach europejskich, Azji i USA.

Praktykuje metodę kanban od 2011 roku, a dzięki skutecznym i udokumentowanym ewolucjom organizacji, uzyskał tytuł akredytowanego trenera i najbardziej prestiżowy tytuł konsultanta Kanban University.

Ze względu na to, że kocha dzielić się wiedzą, założył społeczność Lean Coffee w Berlinie i Wrocławiu. W Berlinie wykłada na CODE University, a w rodzinnym Wrocławiu działa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z racji sentymentu do przeszłości związanej z dziennikarstwem, prowadzi również jedyny polski podcast poświęcony kanbanowi – „Kanban przy kawie”, który można znaleźć na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

Po godzinach? Budowniczy LEGO, kolarz, mąż oraz ojciec dwójki dzieci. 

Radek Orszewski BW

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.