Nasza misja

Jeśli jesteś już Scrum Masterem z doświadczeniem lub stawiasz pierwsze kroki, naszym celem jest wspieranie Cię na drodze ku zwinności. Edukujemy najwyższej jakości Scrum Masterów i Agile Coachów.

o nas

A oto my.

Osoby, które stoją za urzeczywistnieniem zwinnych marzeń.

Projekt bez tytułu (3)

Kate Hobler (Terlecka) - Założycielka i pomysłodawczyni

Goni po świecie turkusowe jednorożce i obserwuje je w naturalnym środowisku. W firmach rzuca zaklęcia na wróżki i magów sprawiających, że każda zmiana idzie gładko, a wiedza sama pojawia się w głowach. Ma zapas remedium na wszystko w lewej kieszeni spódnicy, a świnek-latarek w prawej. Zawodowo lata na miotle w kategorii transformacji cyfrowej, w dyscyplinie zwinności. W wolnej chwili trenuje sport czarodziejów: quidditcha. Używa eliksirów, rozpylając właściwe mieszanki za pomocą klimatyzacji i Zoom do diagnostyki kultury (również osobistej niektórych delikwentów). Jej trampki pozwalają kroczyć po wodospadach. Inspiruje, roztaczając wokół magiczną aurę. Hogwart? Tak, Kate Hobler byłaby jego idealnym dyrektorem.

jaga czarno biała

Jaga Biernacka-Urban - Dyrektorka

Scrum Master z zamiłowania, bo najbardziej lubi pracować z ludźmi. To właśnie dlatego swoją magiczną peleryną objęła pieczę nad Szkołą ACiSM. Przyrządza eliksiry, którymi dzieli się z innymi śmiałkami. Jaga jest naukowczynią  z ciekawości, ponieważ chce wiedzieć więcej, a że nie zawsze wiadomo, to pozostaje jej robić badania. Nie przyjmuje rozwiązań na wiarę, lubi wiedzieć co, jak i dlaczego działa. To właśnie te moce sprawiły, że druga edycja Szkoły wzniosła się o poziom wyżej, a jej uczestnicy otrzymają czarodziejskie wskazówki jak najlepiej pełnić rolę Scrum Mastera i agile coacha i podążać drogą, którą obrali. 

Projekt bez tytułu (4)

Michalina Mencel - Dziekanka

Brawurowo koordynuje, wspaniale komunikuje i jako dziekanka dba o Szkołę Agile Coachów i Scrum Masterów. To ona przywita Was jako pierwsza w progach polskiego Hogwartu i zadba o to, żebyście się tu czuli wyjątkowo. Kocha naturę, sama przyrządzą magiczne eliksiry z ziół, pasjonuje się sztuką, ale karierę zawodową zorientowała w stronę IT. Niezależna i samowystarczalna, bezkompromisowa w kwestii poczucia sensu i sprawczości w pracy.

gosia czrano biala

Małgorzata Płonka - Opiekunka roku E3 i Liczbowa koneserka

Nasza instytucja, choć rodem z powieści J. K. Rowling, nie może obyć się bez formalności. Gdyby nie obowiązkowość, perfekcja, a jednocześnie ciepło i uprzejmość Małgorzaty, niejedna sprawa utknęłaby w martwym punkcie. Pieczątka, podpis? Nie tylko w tak przyziemnych sprawach możesz się do niej zwrócić. Dzięki tajemniczym sztuczkom rozwiąże każdy problem, po prostu harmonizuje przestrzeń.
Jakby tego było mało, obejmuje pozycję dziekanki trzeciej edycji. To znaczy, że nie tylko przyleci na miotle na pomoc, ale również tą miotłą pogoni w sytuacji zagrożenia!

Projekt bez tytułu (5)

Marta Niepołońska - Marketingowa wróżka

Urodzona humanistka, a z wykształcenia mgr kulturoznawstwa. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Im trudniejsze zadanie tym większy jej poziom mocy. Wierzy w dobrą energię i tylko taką się otacza. Uwielbia kontakt z ludźmi. Komunikuje się z Wami używając tajemnej mowy i różnych marketingowych sztuczek. Ma zwinne dłonie, dlatego w wolnej chwili czaruje w glinie i bawi się bawełnianymi sznurkami.

Prowadzący i mentorzy