Boldare

Boldare to firma projektująca i rozwijająca produkty cyfrowe dla klientów z całego świata. Od 16 lat (najpierw, jako XSolve i Chilid) tworzący ją zespół wykonuje platformy internetowe, aplikacje i niestandardowe rozwiązania software’owe. Pracownicy nagradzani są w prestiżowych międzynarodowych konkursach. 

Znakiem rozpoznawczym Boldare jest zwinne i samoorganizujące się środowisko pracy – holakracja. Dla ponad 150 specjalistów są miejscem, w którym liczą się nie tylko umiejętności techniczne, ale też odwaga w działaniu, odpowiedzialność i zorientowanie na zespół.

Boldare umożliwia uczestnictwo w programie stażowym jeszcze w trakcie trwania szkoły (po 3 miesiącu), a następnie rozpoczęcie u nich pracy, jako pełnoprawny Scrum Master.

Mentorzy z Boldare będą wspierać Twój rozwój, pomogą w walce z przeciwnościami podczas konsultacji indywidualnych i grupowych oraz zaopiekują się Tobą w trakcie ostatniego etapu szkoły.

boldare logo

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.