Droids On Roids

Droids On Roids to software house specjalizujący się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych, z siedzibą we Wrocławiu, ale działający na rynku międzynarodowym. Firma powstała w 2011 roku i ma na swoim koncie ponad 130 zrealizowanych projektów dla partnerów ze Stanów Zjednoczonych, Europy, Azji i Australii. Z rozwiązań Droids On Roids korzysta m.in. Facebook, TikTok i WhatsApp, a klienci firmy pochodzą z różnych branż – eCommerce, fintech, medtech, automatyka przemysłowa, medycyna, branża rozrywkowa, czy social media.

Droids On Roids jest członkiem Stowarzyszenia IT Corner, laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2018, a według Deloitte, należy do 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Firma słynie także z zaangażowania w rozwój społeczności programistów, testerów aplikacji oraz grafików komputerowych, ponieważ jest organizatorem i sponsorem popularnych eventów branżowych – Toast – Android Developers Meetup, Let Swift – iOS Developers Meetup, LogCat – Mobile Testers Meetup, oraz Dribbble WroMeetup. 

W szkole wspiera program stażowo – rekrutacyjny.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

logo_black

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.