MasterBorn

MasterBorn to wrocławska firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania JavaScript, z unikalnym na rynku, holistycznym podejściem do klientów. Założona przez Amerykanina Gray’a Skinnera i Polaka Radosława Paklikowskiego spółka od początku swojego istnienia celuje tylko i wyłącznie w klientów z USA, a całą firmę cechuje mocno amerykańska kultura organizacyjna.

Spółka 100% klientów pozyskuje w sposób inboundowy. Większość z nich to podmioty związane mniej lub bardziej z Silicon Valley, gdzie założyciele MasterBorn są dobrze znani jako eksperci nie tylko software’u, ale przede wszystkim jako mentorzy wspierający młode startupy.

MasterBorn ma na pokładzie światowej klasy ekspertów i Senior Developerów, wyspecjalizowanych w technologii Node.js i React. Wąska specjalizacja umożliwia osiągnięcie w swojej dziedzinie mistrzostwa, a taki mindset towarzyszy nie tylko Programistom, ale też UX/UI Designerom, zespołowi HR / EB i całej firmie. Projekty są realizowane w 100% dla amerykańskich Klientów, a ich wytwarzanie odbywa się w duchu Agile, zgodnie z metodyką SCRUM.

MB_claim_logo_brandcolor@3x-100

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.