Project Management Institute (PMI)

Project Management Institute (PMI) to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami.

Opracowuje standardy zarządzania projektami (m.in. PMBOK Guide oraz Agile Practice Guide), wydaje międzynarodowe certyfikaty kompetencyjne (m.in. PMP, PMI-ACP), promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki.

Misją PMI Poland Chapter jest promowanie idei metodycznego zarządzania projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich w profesjonalny sposób.

Jest ona realizowana w praktyczny sposób poprzez rozwój dziedziny zarządzania projektami oraz tworzenia kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu.

Stowarzyszenie organizuje szkolenia i warsztaty dla wolontariuszy podnoszące kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami i rozpowszechnia standardy oraz praktyki zarządzania projektami.

pmi-logo-kwadrat2

Chcę się zapisać do Szkoły

Jesteś zdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapisz się do Szkoły lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy z prędkością Złotego Znicza:)

Administratorem danych osobowych jest Brass Willow sp.z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem.

If you are interested in AC&SM school in English email us at: hello@brasswillow.pl

Live Q&A

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i maila, a potwierdzenie zapisu przyniesie Ci sowa.